IP67 250W 12V Ecolight Hermetický LED napájací zdroj
IP67 250W 12V hermetický LED napájací zdroj
Napájací zdroj LED od spoločnosti Ecolight bude dobre fungovať aj v tých najnáročnejších aplikáciách. Je navrhnutý na prácu s LED osvetlením v oblastiach s vysokou vlhkosťou, vďaka vysokému stupňu krytia IP67 ho možno používať vo vonkajšom prostredí alebo v oblastiach s vysokou vlhkosťou, ako sú napríklad kúpeľne. Napájací zdroj sa vyznačuje malými kompaktnými rozmermi, štíhlym krytom a nízkou hmotnosťou, vďaka čomu je ideálny na inštaláciu v ťažko prístupných priestoroch.
Vlastnosti produktu:
- Maximálny výkon 250 W
- Výstupné napätie 12 V
- Stupeň ochrany: IP67
- Kompaktná veľkosť napájacieho zdroja: 245 x 76 x 40 mm
- Konštrukcia na bezproblémovú montáž na vodorovné aj zvislé povrchy v interiéri
- Stabilizátor napätia
- Široká škála aplikácií (všetko, čo potrebuje 12 V DC)
Hlavný účel napájacieho zdroja:
- LED pásy
- LED panely
- Pásy
- LED žiarovky
- Elektronické zariadenia napájané prúdom 12 V
| Certifikáty | CE , RoHS |
|---|---|
| Trieda IP (ochrana proti vniknutiu) | IP67 |
| Výkon (W) | 250 |
| Výstupné napätie | 12V |
| Optimálna prevádzková teplota (°C) | od -30 do +50 |
| Šablóny na dodávanie | Štandardný (do 50 cm) |
| Typ napájania | Hermetické napájanie |
| Ďalšie rozmery (V x D x H) | 245 x 76 x 40 mm |
| Napájanie | 230V |




