LEDVANCE WIFI SMART+ BRICK WALL SILVER GREY 14W 550 lm Inteligentné fasádne nástenné svietidlo LEDVANCE
LEDVANCE WIFI SMART+ BRICK WALL SILVER GREY 14W 550 lm Inteligentné fasádne nástenné svietidlo LEDVANCE
Fasádne nástenné svietidlo SMART zo série BRICK MULTICOLOR od známej a renomovanej spoločnosti LEDVANCE je vyrobené z kvalitného hliníka v striebornej farbe.
Vďaka starostlivému spracovaniu a použitiu kvalitných materiálov pôsobí svietidlo mimoriadne elegantne. Pri jej montáži na fasádu vášho domu si môžete byť istí, že zostane plne funkčná a vzhľadovo dokonalá po mnoho rokov, a to aj napriek jej vystaveniu meniacim sa poveternostným podmienkam.
VLASTNOSTI VÝROBKU
- Moderný dizajn a atraktívny vzhľad
- Ovládanie prostredníctvom bezplatnej aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi
- Moderný a energeticky úsporný svetelný zdroj LED
- Možnosť zmeny farby svetla: 3000K+RGB
- Energeticky úsporný a ľahko sa inštaluje
- Difúzor vyrobený z vysoko odolného hliníka
- Vysoká odolnosť voči poveternostným podmienkam (IP44)
- Predĺžená záručná doba - až 3 roky!
Ovládanie cez WiFi
Nástenné svietidlo SMART zo série BRICK MULTICOLOR je produktom renomovanej a v odvetví osvetlenia oceňovanej spoločnosti LEDVANCE. Hlavnou charakteristickou vlastnosťou nástenného svietidla je možnosť priameho ovládania pomocou mobilnej aplikácie LEDVANCE SMART+, ktorú si môžete stiahnuť v obchode GOOGLE PLAY (Android 6.0 a novší) alebo APP STORE (iOS 10 a starší). Ďalšou výhodou prezentovaného nástenného svietidla je funkcia hlasového ovládania pomocou aplikácie Google Assistant alebo Amazon Alexa.
ZDROJ SVETLA
Prezentované nástenné LED svietidlo je vybavené moderným a energeticky úsporným 14W LED svetelným zdrojom. Vyžaruje silné biele teplé svetlo s farebnou teplotou 3000 K, pričom dosahuje svetelný tok až 550 lm. Okrem toho môžeme pomocou aplikácie zvoliť režim RGB a získať tak viacfarebné svetlo.
Stojí za zmienku, že svietidlo poskytuje úsporu energie až 80 % (v porovnaní s tradičnými halogénovými žiarovkami).
PRIAME SIEŤOVÉ NAPÄTIE
Svietidlo sa dodáva s priamym sieťovým napätím 220-240 V, takže nástenné svietidlo nevyžaduje inštaláciu žiadneho ďalšieho napájacieho zariadenia.
VYSOKÁ ODOLNOSŤ VOČI POVETERNOSTNÝM PODMIENKAM
Fasádne nástenné svietidlo zo série BRICK MULTICOLOR má stupeň krytia IP44, čo znamená, že máme 100 % istotu, že je chránené proti vniknutiu prachu a chránené proti vode z akéhokoľvek smeru.
VYSOKOKVALITNÉ MATERIÁLY
Prezentované záhradné nástenné svietidlo bolo, vyrobené s veľkou pozornosťou k detailu z vysokokvalitného hliníka v striebornej farbe. Vďaka tomu nielenže vyzerá veľmi štýlovo, ale zároveň si zachováva svoju plnú estetiku po mnoho rokov a nehrdzavie.
Tienidlo je vyrobené z vysokokvalitných materiálov a je odolné voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu, takže v priebehu rokov nezožltne ani nezošedne - skrátka nestratí svoj estetický vzhľad.
JEDNODUCHÁ A RÝCHLA MONTÁŽ
Súprava obsahuje montážne a spojovacie príslušenstvo. Vďaka tomu je upevnenie lampy triviálne a nevyžaduje žiadne ďalšie komponenty.
POUŽITIE:
Prezentované fasádne nástenné svietidlo je ideálne ako:
Výrobok je vyrobený z kvalitných materiálov, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a spokojnosť s kúpou. Pri nákupe u nás dostanete nový, originálne zabalený výrobok, na ktorý sa vzťahuje 3-ročná záruka výrobcu. Iba nákup značkových výrobkov zaručuje vysokú kvalitu, energetickú účinnosť, bezpečnosť používania a istotu, že informácie na obale budú správne.
| Certifikáty | CE , RoHS |
|---|---|
| Farba svetla | Teplá biela , RGB |
| Materiál | Hliník |
| Dominantná farba | Hliník |
| Pätica | Zabudovaný zdroj svetla |
| Trieda IP (ochrana proti vniknutiu) | IP44 |
| Výkon (W) | 14 |
| Optimálna prevádzková teplota (°C) | od -20 do +40 |
| Šablóny na dodávanie | Štandardný (do 50 cm) |
| Ďalšie rozmery (V x D x H) | 8.5 x 8,5 x 8,5 cm |
| Napájanie | 230V |
| Počet svetelných bodov | 1 |
| Montáž | Skrutkovanie |
| Vymeniteľný zdroj svetla | Nie |
| Energetická trieda - (EÚ) 2019/15 | F |
| Svetelný tok (lm) | 550 |
| Funkcia stmievania | Áno |
| Životnosť (h) | 25000 |
| Oblasti použitia | Záhrada |
| Typ nastavenia | Pevné |
| Svetelná účinnosť (lm/W) | 39 |













