Cena
8 €
Pôvodná cena
20 €
Ušetríte
60 % (12 €)
Kód produktu
5902686624950
EAN
5902686624950
Mi-Light Rádiové diaľkové ovládanie RGB-W - 4 ZÓNY - Wi-Fi viac
Inteligentný a moderný diaľkový ovládač FUT095 pracujúci v 4-zónovom systéme Mi-Light je určený na ovládanie všetkých produktov série Color . Platí to pre všetky svetelné zdroje Mi-Light , ktoré vyžarujú farby RGBW . Funkcie diaľkového ovládania vám umožňujú plynule nastaviť jas a farbu svetla. Diaľkové ovládanie vyžaduje 2x AAA batérie .
HLAVNÉ VLASTNOSTI DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA:
- Stmievanie a rozjasňovanie pripojeného LED osvetlenia
- Ovládanie každej zóny samostatne
- Možnosť zapnúť/vypnúť všetky zóny súčasne
- Hra so 16 miliónmi farieb RGBW
- Okamžité zníženie jasu pre všetky zóny alebo každú jednotlivo (nočný režim)
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE:
| Aplikácia: | Pre inštalácie RGBW |
| Spôsob komunikácie: | Rádio |
| Napájanie diaľkového ovládača: | 2x 1,5V AAA batéria |
| Počet zón: | od 1 do 4 (do jednej zóny môžeme pripojiť veľa svetelných zdrojov) |
| ovládanie: | Dotykové tlačidlá |
| Typ vysielania: | obojsmerný |
| Pracovná frekvencia: | 2,4 GHz |
| Rádiový dosah: | do 30 metrov na otvorenom priestranstve |
| Rozmery diaľkového ovládača: | 52,5 x 21 x 120 mm |
| Trieda tesnosti: | IP20 |
| Vyhlásenia: | RoHs, CE |
| Modulácia signálu: | GFSK |
| Záruka: | 24 mesiacov |


