LED napájací zdroj 12V 192W 16A GPV-200-12 GLP hermetický
LED napájací zdroj 12V 192W 16A GPV-200-12 GLP hermetický
Napäťový zdrojLED série GPV-200 je spínaný napájací zdrojod spoločnosti Global Leader Power, ktorý sa osvedčí aj v tých najnáročnejších aplikáciách. Je určený na prácu s LED osvetlením v priestoroch s vysokou vlhkosťou, vďaka vysokému stupňu krytia IP67 ho možno úspešne používať vo vonkajšom prostredí alebo v priestoroch s vysokou vlhkosťou, ako sú napríklad kúpeľne. Napájací zdroj GPV-200 sa vyznačuje malými kompaktnými rozmermi, úzkym krytom a nízkou hmotnosťou, vďaka čomu je ideálny na inštaláciu v ťažko prístupných priestoroch. Okrem toho inštaláciu uľahčujú špeciálne inštalačné otvory. Prevádzkovú bezpečnosť zdroja zaručujú ochranné systémy, ktoré zabezpečujú bezporuchovú prevádzku. Systém je vybavený nadprúdovou a skratovou ochranou pri zachovaní prevádzkovej účinnosti ~87 %. Napájací zdroj je chladený voľnou cirkuláciou vzduchu. Tento výrobok predstavuje najlepší pomer medzi kvalitou a cenou.
Hlavný účel napájacieho zdroja:
- LED pásky
- LED panely
- Pásy
- LED žiarovky
- Elektronické zariadenia napájané prúdom 12 V
Technické špecifikácie:
| Menovité napätie: | 12V |
| Menovitý prúd: | 16A |
| Menovitý výkon: | 192W |
| Trieda izolácie: | II |
| Prevádzková teplota: II: | -30°C ÷ 70°C |
| Rozmery [D x Š x V] | 205 x 70 x 45 mm |
Napájací zdroj je vyrobený z vysokokvalitných materiálov, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a spokojnosť s nákupom. Pri kúpe u nás získate nový, originálne zabalený výrobok, na ktorý sa vzťahuje 5-ročná záruka výrobcu. Iba nákup značkových výrobkov zaručuje vysokú kvalitu, energetickú účinnosť, bezpečnosť používania a istotu, že informácie na obale budú správne.
| Certifikáty | CE , RoHS |
|---|---|
| Trieda IP (ochrana proti vniknutiu) | IP67 |
| Výkon (W) | 192 |
| Výstupné napätie | 12V |
| Optimálna prevádzková teplota (°C) | od -20 do +40 |
| Výstupný prúd (A) | 16 |
| Šablóny na dodávanie | Štandardný (do 50 cm) |
| Typ napájania | Hermetické napájanie |
| Ďalšie rozmery (V x D x H) | 205 × 70 × 45 mm |


