LED zdroj s konštantným napätím 12V 36W 3A ADM3612 ADLER
LED zdroj ADM3612 s konštantným napätím od spoločnosti Adler je určený na použitie v priemyselnej automatizácii a systémoch LED osvetlenia. Zdroj sa vyznačuje malými kompaktnými rozmermi, úzkym puzdrom a nízkou hmotnosťou, vďaka čomu je ideálny na inštaláciu na ťažko prístupných miestach. Montáž navyše uľahčujú skrutkové svorky pre káble. Prevádzkovú bezpečnosť zdroja PSU zaručujú početné ochranné systémy, ktoré zabezpečujú bezporuchovú prevádzku. Systém je vybavený ochranou proti prepätiu, preťaženiu a skratu, pričom si zachováva prevádzkovú účinnosť ~ 80 %. Napájací zdroj je chladený voľnou cirkuláciou vzduchu. Tento výrobok predstavuje vďaka svojej nízkej cene najlepší pomer medzi kvalitou a cenou.
Hlavný účel napájacieho zdroja:
- LED pásky
- LED panely
- Pásiky
- LED žiarovky
- Elektronické zariadenia napájané 12 V DC
Technické špecifikácie:
| Menovité napätie: | 12V DC |
| Menovitý prúd: | 3A |
| Menovitý výkon: | 36W |
| Izolačná trieda: | II |
| Prevádzková teplota: II: | -10°C ÷ 50°C |
| Rozmery [D × Š × V] | 140 × 45 × 29 mm |
| Hmotnosť | 0,15 kg |
| Záruka | 1 rok |
Napájací zdroj je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a spokojnosť s nákupom. Nákupom u nás získate nový, originálne zabalený výrobok, na ktorý sa vzťahuje jednoročná záruka výrobcu. Iba nákup značkových výrobkov zaručuje vysokú kvalitu, energetickú účinnosť, bezpečnosť používania a istotu, že informácie na obale budú správne.
| Certifikáty | CE , RoHS |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Trieda IP (ochrana proti vniknutiu) | IP20 |
| Výkon (W) | 36 |
| Výstupné napätie | 12V |
| Optimálna prevádzková teplota (°C) | od -20 do +40 |
| Výstupný prúd (A) | 3 |
| Šablóny na dodávanie | Štandardný (do 50 cm) |
| Typ napájania | Sieťové |
| Ďalšie rozmery (V x D x H) | 140 x 45 x 23 mm |
| Napájanie | 230V |


