ŠTÍHLY MODULÁRNY NAPÁJACÍ ZDROJ 200W 12V DC IP20 16,67A
Štíhly modulárny napájací zdrojID-3065 s pevným napätím je 200W napájací zdroj uzavretý v kovovom puzdre, ktorý bude dobre fungovať aj na tých najnáročnejších miestach. Zdroj má rozmery 220x70x40 mm. Je určený na prácu s osvetlením LED.
Elektronická konštrukcia zabezpečuje vysokú odolnosť voči výkyvom sieťového napätia, najmä voči impulzným napäťovým špičkám. To je dôležité najmä na ochranu LED diód a iných komponentov citlivých na prepätie. Regulácia výstupného napätia. Použitie transformátora galvanicky oddeľuje záťaž od elektrickej siete, čo je nevyhnutné z hľadiska bezpečnosti pri zásahu elektrickým prúdom. Výstupné napätie 12 V je bezpečné pre ľudí.
Napájací zdroj SLIM ID-3065 200W 12V DC IP20 16,67A sa vyznačuje spoľahlivou prevádzkou, ktorá umožňuje pripojenie LED pásikov pri bezpečnom napätí 12 V. Napájací zdroj je chladený voľnou cirkuláciou vzduchu. Tento výrobok predstavuje vďaka svojej nízkej cene najlepší pomer medzi kvalitou a cenou.
Hlavný účel napájacieho zdroja:
- LED pásiky
- LED panely
- Pásiky
- LED žiarovky
- Elektronické zariadenia napájané 12 V
Vlastnosti:
- Napájanie konštantným napätím
- spínací prevodník. PFC
- obmedzovač nadprúdu na zastavenie prevádzky meniča
- skrutkovacie svorkovnice. zdvojené výstupné svorky.
- Chladenie voľným vzduchom
- Menič typu PFC optimalizuje spotrebu jalového výkonu zo siete.
Napájací zdroj je vyrobený z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spokojnosť s kúpou.
| Certifikáty | CE , RoHS |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Trieda IP (ochrana proti vniknutiu) | IP20 |
| Výkon (W) | 200 |
| Výstupné napätie | 12V |
| Optimálna prevádzková teplota (°C) | od -20 do +40 |
| Výstupný prúd (A) | 16.67 |
| Šablóny na dodávanie | Štandardný (do 50 cm) |
| Typ napájania | Sieťové |
| Ďalšie rozmery (V x D x H) | 22 x 7 x 4 cm |
| Napájanie | 230V |


