LED ZDROJ 24V 150W 6,25A GPV-150-24 GLP HERMETICKÝ
Napäťový LED zdrojsérie GPV-150 je pulzný zdrojod spoločnosti Global Leader Power, ktorý sa osvedčí aj v tých najnáročnejších aplikáciách. Je určený na prácu s LED osvetlením v oblastiach s vysokou vlhkosťou, vďaka vysokému stupňu krytia IP67 ho možno úspešne používať vo vonkajšom prostredí alebo v priestoroch s vysokou vlhkosťou, ako sú napríklad kúpeľne. Napájací zdroj GPV-150 sa vyznačuje malými kompaktnými rozmermi, úzkym krytom a nízkou hmotnosťou, vďaka čomu je ideálny na inštaláciu v ťažko prístupných priestoroch. Okrem toho inštaláciu uľahčujú špeciálne inštalačné otvory. Prevádzkovú bezpečnosť zdroja zaručujú ochranné systémy, ktoré zabezpečujú bezporuchovú prevádzku. Systém je vybavený nadprúdovou, skratovou, prepäťovou a tepelnou ochranou, pričom si zachováva prevádzkovú účinnosť ~ 89 %. Zdroj PSU je chladený voľnou cirkuláciou vzduchu. Tento výrobok predstavuje vďaka svojej nízkej cene najlepší pomer ceny a výkonu.
Hlavný účel napájacieho zdroja:
- LED pásky
- LED panely
- Pásiky
- LED žiarovky
- Elektronické zariadenia napájané 24 V
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE:
| Menovité výstupné napätie (V): | 24V DC |
| Menovitý výstupný prúd (A): | 6A |
| Rozsah výstupného prúdu (A): | 0 ÷ 6A |
| Výstupný výkon (W): | 144W |
| Stabilizácia UWY v závislosti od zmien UWE: | ± 1% |
| Stabilizácia UWY v závislosti od zmien IWY: | ± 2% |
| Tolerancia *: | ± 5% |
| Zvlnenie a šum (max.): | 300mVP-P |
| Čas ustálenia, nábehu: | 500ms, 50ms / 230VAC pri plnom zaťažení |
| Čas udržiavania (typický): | 18ms / 230VAC pri plnom zaťažení |
| Rozsah hodnôt vstupného napätia: | 180 ÷ 277VAC; 254 ÷ 370VDC |
| Rozsah frekvencie vstupného napätia: | 47 ÷ 63Hz |
| Účinnosť: | 89% |
| Striedavý prúd (typický): | 1.7A / 230VAC, 1,5A / 277VAC |
| Rozbehový prúd: | 60A / 230VAC |
| Zvodový prúd (max.): 1: | 0.25mA / 240VAC |
| Nadprúdová ochrana: | Rozsah: 1: 110 ÷ 150% menovitého výstupného prúdu. Typ: striedavé zapínanie/vypínanie výstupného napätia. Automatický návrat do normálnej prevádzky po skončení príčiny. |
| Ochrana proti skratu: | Typ: striedavé zapnuté/vypnuté výstupné napätie. Automatický návrat do normálnej prevádzky po odstránení príčiny. |
| Prepäťová ochrana: | 27 ÷ 36V Typ: striedavé zapínanie/vypínanie výstupného napätia. Automatický návrat do normálnej prevádzky po odstránení príčiny |
| Tepelná ochrana: | 140 °C ± 10 °C Typ: vypnutie výstupného napätia. Návrat do normálnej prevádzky po odpojení a opätovnom pripojení vstupného napätia. |
| Prevádzková teplota: | -20°C ÷ 70°C (pozri charakteristiky zaťaženia v závislosti od teploty okolia) |
| Prevádzková vlhkosť | 20 ÷ 90 % relatívna vlhkosť (nekondenzujúca) |
| Teplota a vlhkosť pri skladovaní: | -40°C ÷ 80°C, 10 ÷ 95% relatívna vlhkosť (nekondenzujúca) |
| Teplotný koeficient: | °C: ± 0,03 % / °C (0 °C ÷ 50 °C) |
| Odolnosť voči vibráciám: | 10 ÷ 500Hz, 5G, 12min / periodicky počas 72min pozdĺž osi X, Y, Z |
| Bezpečnostné normy: | EN 61347-1, EN 61347-2-13, IP67 |
| Izolačná odolnosť: | I/O: 3kVAC |
| Izolačná odolnosť: | I/O: 100M?/500VDC/25°C/70% |
| Emisné normy EMC: | EN55015 |
| Normy odolnosti EMC:: | EN61000-4-2, -3, -4, -5, -6, -8, -11 |
| Harmonické prúdy: | EN61000-3-3; EN61000-3-2 |
| Rozmery: | 203 x 70 x 45 mm (D x Š x V) |
| Hmotnosť a balenie: | 1.hmotnosť a rozmery kartónu: 15 kg; 15 ks/kartón: 18 kg, 45,5 x 29,5 x 19 cm |
| Záruka výrobcu: | záruka: 36 mesiacov |
Napájací zdroj je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a spokojnosť s nákupom. Pri kúpe u nás získate nový, originálne zabalený výrobok, na ktorý sa vzťahuje 3-ročná záruka výrobcu. Iba nákup značkových výrobkov zaručuje vysokú kvalitu, energetickú účinnosť, bezpečnosť používania a istotu, že informácie na obale budú správne.
| Certifikáty | CE , RoHS |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Trieda IP (ochrana proti vniknutiu) | IP67 |
| Výkon (W) | 120 |
| Výstupné napätie | 24V |
| Optimálna prevádzková teplota (°C) | od -20 do +40 |
| Výstupný prúd (A) | 6.25 |
| Šablóny na dodávanie | Štandardný (do 50 cm) |
| Typ napájania | Hermetické napájanie |
| Ďalšie rozmery (V x D x H) | 203 × 70 × 45 mm |
| Napájanie | 230V |


