IP67 30W 12V hermetický LED zdroj Ecolight
IP67 30W 12V hermetický LED zdroj
LED zdroj Ecolight bude dobre fungovať aj v tých najnáročnejších aplikáciách. Je navrhnutý na prácu s LED osvetlením v oblastiach s vysokou vlhkosťou, vďaka vysokému stupňu krytia IP67 ho možno používať vo vonkajšom prostredí alebo v oblastiach s vysokou vlhkosťou, ako sú napríklad kúpeľne. Napájací zdroj sa vyznačuje malými kompaktnými rozmermi, štíhlym krytom a nízkou hmotnosťou, vďaka čomu je ideálny na inštaláciu v ťažko prístupných priestoroch.
Vlastnosti produktu:
- Maximálny výkon 30 W
- Výstupné napätie 12 V
- Stupeň ochrany: IP67
- Kompaktná veľkosť napájacieho zdroja: 185 x 21 x 20 mm
- Konštrukcia na bezproblémovú montáž na vodorovné aj zvislé povrchy v interiéri
- Stabilizátor napätia
- Široká škála aplikácií (všetko, čo potrebuje 12 V DC)
Hlavný účel napájacieho zdroja:
- LED pásy
- LED panely
- Pásy
- LED žiarovky
- Elektronické zariadenia napájané prúdom 12 V
| Certifikáty | CE , RoHS |
|---|---|
| Trieda IP (ochrana proti vniknutiu) | IP67 |
| Výkon (W) | 30 |
| Výstupné napätie | 12V |
| Šablóny na dodávanie | Štandardný (do 50 cm) |
| Typ napájania | Hermetické napájanie |
| Ďalšie rozmery (V x D x H) | 185 x 21 x 20 mm |
| Napájanie | 230V |






