KIMBERLY CHROME chróm 1x E27 GOLDLUX sklenené závesné svietidlo (Polux)
KIMBERLY CHROME chrómové sklenené stropné závesné svietidlo 1x E27 GOLDLUX
Závesné svietidlo Kimberly Chrome od spoločnosti Goldlux v chrómovom prevedení v modernom štýle s jedným svetelným bodom zaveseným v centrálnej polohe bude pútavou dekoráciou, vhodnou aj do komerčných priestorov, ako je bar alebo atmosférická reštaurácia, a zároveň bude dokonalým doplnkom moderných, trendových alebo tradičných interiérov, dodá im šarm a zmení ich tvár. Táto lampa je ideálnym výrobkom pre každého, kto chce svoj domov ozdobiť jedinečným a netradičným doplnkom, ktorý zvýrazní originálny a avantgardný dizajn interiéru.
Hlavné vlastnosti výrobku:
- Originálny, štýlový dizajn
- Obľúbený závit E27 s maximálnym výkonom 20 W
- Jednoduchá inštalácia
- Výrobok vyrobený z najkvalitnejších materiálov
- Luxusný a výrazný dizajn
- Hra chiaroscura
- Široké využitie lampy v rôznych miestnostiach
Táto lampa je ideálnym výrobkom pre každého, kto chce svoj domov ozdobiť jedinečným a netradičným doplnkom, ktorý zvýrazní originálny a avantgardný dizajn interiéru. Vyzerá nezvyčajne na svetlých stenách alebo v miestnosti, kde dominuje biela farba, pretože tým sa zvýrazní jej nezvyčajný dizajn. Lampa má široké možnosti využitia.
Niektoré príklady použitia:
- spálňa
- obývacia izba
- kuchyňa
- jedáleň
- kancelária
- obchod
- reštaurácia
POZNÁMKA: Súčasťou balenia nie je zdroj svetla.
| Tvar | Vlnistý |
|---|---|
| Materiál | Sklo |
| Dominantná farba | Chróm |
| Pätica | E27 |
| Trieda IP (ochrana proti vniknutiu) | IP20 |
| Šablóny na dodávanie | Štandardný (do 50 cm) |
| Ďalšie rozmery (V x D x H) | difúzor: 20 x 20 cm |
| Napájanie | 230V |
| Počet svetelných bodov | 1 |
| Montáž | Závesný |
| Vymeniteľný zdroj svetla | Áno |
| Výška (cm) | 120 |
| Oblasti použitia | Kuchyňa , Koridor , Schodisko , Spálňa , Obývačka , Jedáleň , Kancelária a pracovňa , Reštaurácia , Obchod/komerčné priestory |
| Typ nastavenia | Nastavenie výšky |
| Štýl | Moderný |






