Napájanie LED pásov 12V 150W 12,5A vodotesné IP67
Napájanie LED pásu 12V 150W 12,5A vodotesné IP67
Elektronická konštrukcia zabezpečuje vysokú odolnosť voči kolísaniu sieťového napätia a najmä voči impulzným napäťovým špičkám. To je veľmi dôležité na ochranu LED diód a iných komponentov citlivých na prepätie.
Použitie transformátora galvanicky oddeľuje záťaž od siete, čo je nevyhnutné pre bezpečnosť používateľov pred úrazom elektrickým prúdom. Výstupné napätie 12 V je bezpečné pre ľudské použitie.
Elektrické PARAMETRE:
- Sieťové napätie: 100 - 250 V AC
- Frekvencia striedavého prúdu: 50-60 Hz
- Stabilizované výstupné napätie DC: 12 V
- Maximálny trvalý výstupný výkon: 150 W
- Výstupný prúd max: 12,5 A
- Prevádzková teplota: 12,5 °C -30°C ÷ +45°C
- Spôsob premeny energie: spínací prevodník
- Ochrana: preťaženie (OCP), prepätie (OVP), skrat (SCP), tepelná (OTP)
- Pripojenie: cca 20 cm dlhé inštalačné káble
- Ochrana proti úrazu elektrickým prúdom: IP67
Montáž by mala zabezpečiť výmenu vzduchu na chladenie zdroja. Možno upevniť pomocou 4 skrutiek s maximálnym priemerom 4 mm (skrutky nie sú súčasťou dodávky).
Výrobok je vyrobený z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spokojnosť s nákupom. Pri nákupe u nás dostanete nový, originálne zabalený výrobok. Iba nákup značkových výrobkov zaručuje vysokú kvalitu, bezpečnosť používania a istotu, že informácie na obale budú správne.
| Certifikáty | CE , RoHS |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Trieda IP (ochrana proti vniknutiu) | IP67 |
| Výkon (W) | 150 |
| Výstupné napätie | 12V |
| Optimálna prevádzková teplota (°C) | od -20 do +40 |
| Výstupný prúd (A) | 6.25 |
| Šablóny na dodávanie | Štandardný (do 50 cm) |
| Typ napájania | Hermetické napájanie |
| Ďalšie rozmery (V x D x H) | 19.1 x 6,5 x 2 cm |
| Napájanie | 230V |


