UMBRA závesné svietidlo ZWIS tmavé sklo pre LED 1xE27 LUMILED
UMBRA závesné svietidlo ZWIS tmavé sklo na LED 1xE27 LUMILED
Závesné svietidlo LUMILED v modernom štýle s jedným svetelným bodom a možnosťou nastavenia bude pútavou dekoráciou v centrálnej lokalite, vhodné aj do komerčných priestorov, ako je bar alebo atmosférická reštaurácia, a tiež dokonalým doplnkom moderných, trendových alebo tradičných interiérov, ktorým dodá šarm a zmení ich vzhľad.
Lumiled® je značka osvetlenia oficiálne registrovaná v európskom systéme EUIPO.
Na trhu sa spoločnosť Lumiled® už viac ako 10 rokov stará o spokojnosť zákazníkov tým, že poskytuje:
Hlavné výhody výrobku:
- Výškové nastavenie
- Obľúbený závit pre žiarovky E27
- Vymeniteľný svetelný zdroj
- Jednoduchá inštalácia a rýchla výmena svetelného zdroja.
- Výrobok vyrobený zo skla najvyššej kvality
- Luxusný a výrazný dizajn
- Hra chiaroscura
- Široké použitie lampy v rôznych miestnostiach
Táto lampa je ideálnym výrobkom pre každého, kto chce svoj domov ozdobiť jedinečným a netradičným doplnkom, ktorý zvýrazní originálny a avantgardný dizajn interiéru. Vyzerá nezvyčajne na svetlých stenách alebo v miestnosti, kde dominuje biela farba, pretože tým sa zvýrazní jej neobvyklý dizajn. Lampa má široké možnosti využitia.
Niektoré príklady použitia:
- spálňa - ideálna lampa na vytvorenie intímnej, útulnej atmosféry.
- obývacia izba - hlavnou úlohou je vytvoriť útulnú atmosféru v mieste určenom na relaxáciu a oddych.
- kuchyňa
- jedáleň - lampy nad stolom sú zaujímavou dekoráciou, hlavnou úlohou je dokonale osvetliť stôl.
- kancelária
- obchod
- reštaurácia
Pri nákupe u nás získate nový, originálne zabalený tovar, na ktorý sa vzťahuje 2-ročná záruka výrobcu. Iba nákup značkových výrobkov zaručuje najvyššiu kvalitu, energetickú účinnosť, bezpečnosť používania a istotu, že informácie na obale budú pravdivé.
| Certifikáty | CE , RoHS |
|---|---|
| Materiál | Plast , Sklo |
| Dominantná farba | Zlato |
| Pätica | E27 |
| Trieda IP (ochrana proti vniknutiu) | IP20 |
| Šablóny na dodávanie | Štandardný (do 50 cm) |
| Ďalšie rozmery (V x D x H) | difúzor: 17 x 35 cm |
| Napájanie | 230V |
| Počet svetelných bodov | 1 |
| Montáž | Závesný |
| Vymeniteľný zdroj svetla | Áno |
| Výška (cm) | 120 |
| Oblasti použitia | Kuchyňa , Koridor , Schodisko , Spálňa , Obývačka , Jedáleň , Kancelária a pracovňa , Reštaurácia , Obchod/komerčné priestory |
| Typ nastavenia | Nastavenie výšky |
| Štýl | Minimalistický , Industriálny |
| Dĺžka kábla (cm) | 90 |
| Montážne rozmery (V x D x H) (cm) | 10 |











